JAUNUMI AIKIDO NODARBĪBAS FEDERĀCIJA FORUMS FOTO VIDEO AIKIDOMA SAITES
  O'SENSEJSCiti sensejiDodzjoInventārsAikido stiliVārdnīcaAikido pasaulē
AIKIDO

No praktiskā viedokļa Aikido ir daudz tradicionālu japāņu cīnas mākslu bu-do [kareivja ceļš] sintēze un ir noslēgta darbojošās aizsardzības paņemienu sistēma gan pret neapbruņotiem, gan arī apbruņotiem uzbrucējiem. Bet tā ir tikai viena medaļas puse: Aikido tāpat var kalpot par brīnišķīgi izveidotu ['ķermeņa valodā'] mācību grāmatu, kas sludina morālos, filozofiskos un citus audzināšanas pamatus. Tajā ieliktas arī dinamiskas meditēšanas formas, kuras aikidokas izmanto ar mērķi attīstīt un atjaunot fiziskos un garīgos spēkus.

  

AIKIDO - Japāņu cīņas māksla, kuras pamatā pretinieka kustības, ātruma un spēka izmantošana uzbrucēja agresijas neitralizēšanai, ievērojot augstus aizstāvēšanās ētikas standartus, atbilstoša ļoti augstām cilvēciskās morāles prasībām. Aikido treniņu slodze ir mērena, tas nozīmē, ka jebkura vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības cilvēki var apgūt šo cīņas veidu.  

Jūs varat pieteikties vai pieteikt savu bērnu Aikido, Spočana  un Budo grupās. Nodarbības vada  Aikido un Spočana  Federāciju vadītājs ,vairāku dan pakāpju meistars dažādos austrumu cīņu veidos Ģirts (18 gadus nepārtraukta apmācības pieredze, sertificēta Sporta Pedagoģiskā Izglītība, augsta profesionalitāte, kā arī īpašs vecāku  novērtējums.)

    

Trenējoties Budo grupās jūsu bērni apgūs - Aikido un pašaizsardzības paņēmienus, Spočan, īpaši izstrādātus vingrinājumus, kā arī saņems vispārējo fizisko sagatavotību. Tas savukārt atspoguļosies uz bērna stāju, spēka, koordinācijas, veiklības un ātruma attīstību, kā arī savstarpējo sadarbību.

Pusaudži un pieaugušie nodarbībās apgūs - Aikido, Spočan, Iaido, Battodo, Kobujutsu, Jujutsu un praktisko pašaizsardzību.

  

Jums un jūsu bērniem ir iespēja trenēties un atestēties dažādos austrumu cīņu veidos ar japāņu starptautisko sertifikāciju, piedalīties Spočan sacensībās Latvijā un ārzemēs. Federācijas attestē piešķirot Aikido (Aikikai) pakāpes no 10 kyu - 4 danam; Spočan no 10 kyu – 5 danam. Organizē starptautiskos un vietējos seminārus, un kursus, kā arī  vasaras nometnes.

Lai saprastu, vai tieši šis fizisko aktivitāšu veids ir Tev piemērots zvani

(tel.:29462528)

Tu vari pamēģināt un atnākt uz bezmaksas nodarbību.       

Uzsākt nodarbības var jebkurā laikā. Ņemiet līdzi sporta tērpu, labu noskaņojumu un tiekamies treniņā!