JAUNUMI AIKIDO NODARBĪBAS FEDERĀCIJA FORUMS FOTO VIDEO AIKIDOMA SAITES
 
Aikido nodarbības

               Aicinām visus uz Aikido un Spočana nodarbībām Rīgā !

 

Jūs varat pieteikties vai pieteikt savu bērnu Aikido, Spočana  un Budo grupās. Nodarbības vada  Aikido un Spočana  Federāciju vadītājs ,vairāku dan pakāpju meistars dažādos austrumu cīņu veidos Ģirts Niedrītis (24 gadus nepārtraukta apmācības pieredze, sertificēta Sporta Pedagoģiskā Izglītība, augsta profesionalitāte, kā arī īpašs vecāku  novērtējums.)

  

AIKIDO - Japāņu cīņas māksla, kuras pamatā pretinieka kustības, ātruma un spēka izmantošana uzbrucēja agresijas neitralizēšanai, ievērojot augstus aizstāvēšanās ētikas standartus, atbilstoša ļoti augstām cilvēciskās morāles prasībām. Aikido treniņu slodze ir mērena, tas nozīmē, ka jebkura vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības cilvēki var apgūt šo cīņas veidu.

  

SPOCHAN - paukošanas divcīņa brīvā stilā ar vairāk nekā 8 sporta ieroču veidiem!!! Tās trīs pamatprincipi ir drošums, reālums un ērtums. Ar speciāli izstrādātiem ieročiem, kuri izgatavoti no mūsdienu elastīgajiem materiāliem. Sports Čanbara ir visdemokrātiskākais divcīņas sporta veids kas veido prasmi improvizēt mainīgā situācijā, adekvāti un precīzi izmantojot visas uzbrukuma vai aizsardzības iespējas. Tas lieliski attīsta kustīgumu, izturību, ātrumu, veiklību, reakciju, kustību koordināciju, prasmi kontrolēt situāciju. Sporta Čanbaras nodarbības ir noderīgas visiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, atbrīvoties no stresa, labi pavadīt laiku. Tas ir jauns austrumu cīņas sporta virziens, kas ļoti ātri attīstās un kļūst arvien populārāks visā pasaulē.

    

Trenējoties Budo grupās jūsu bērni apgūs - Aikido un pašaizsardzības paņēmienus, Spočan, īpaši izstrādātus vingrinājumus, kā arī saņems vispārējo fizisko sagatavotību. Tas savukārt atspoguļosies uz bērna stāju, spēka, koordinācijas, veiklības un ātruma attīstību, kā arī savstarpējo sadarbību.

Pusaudži un pieaugušie nodarbībās apgūs - Aikido, Spočan, Iaido, Battodo, Kobujutsu, Jujutsu un praktisko pašaizsardzību.

  

Jums un jūsu bērniem ir iespēja trenēties un atestēties dažādos austrumu cīņu veidos ar japāņu starptautisko sertifikāciju, piedalīties Spočan sacensībās Latvijā un ārzemēs. Federācijas attestē piešķirot Aikido (Aikikai) pakāpes no 10 kyu - 4 danam; Spočan no 10 kyu – 5 danam. Organizē starptautiskos un vietējos seminārus, un kursus, kā arī  vasaras nometnes.

 

Lai saprastu, vai tieši šis fizisko aktivitāšu veids ir Tev piemērots zvani ( tel.:29462528 ) Tu vari pamēģināt un atnākt uz bezmaksas nodarbu.       

Uzsākt nodarbības var jebkurā laikā. Ņemiet līdzi sporta tērpu, labu noskaņojumu un tiekamies treniņā! (papildus info. – www.samuraisports.lv )